Sık Sorulan Sorular

2003 yılından bu yana verdiğimiz ihracat ve dış ticaret eğitimlerimizle bilgi ve tecrübelerimizi aktarırken iş hayatınıza olumlu katkıda bulunuyoruz. Aynı zamanda kaliteli ve sürekli artış gösteren referanslarımız sizin bizlerden hizmet almanızı sağlayabilir. Eğitimi satın almadan ve satın aldıktan sonra vereceğimiz sınırsız destek ile bizden memnun kalacağınıza eminiz. Sitede kendiniz oluşturduğunuz üyelik bilgileriniz ile satın aldığınız eğitimlere istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Ayrıca başarılı kursiyerlerimize verdiğimiz Europasscard kimlik kartı ile tüm Dünya'da geçerli uluslararası sertifika almaya hak kazanmış olacaksınız.

Başarılı kursiyerlerimize Dubai, İstanbul, Amsterdam'da bulunan firmalarımızda staj imkanı sağlanacaktır. Bu vasıtayla, ihracat ithalat yapan aynı zamanda da bunun eğitimini veren bir firmada tecrübe etme imkanı sağlamış olacaksınız.

Tabi ki evet. İhracategitimi.com olarak bizden hizmet alan tüm kullanıcıların soru veya sorunlarına anında yanıt vermekteyiz. Bizlere iletişim sayfamızda bulunan formla ya da WhatsApp numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Bizden eğitim satın alan herkese %100 öğrenme garantisi veriyoruz. Hizmeti aldıktan sonra soracağınız her türlü soruya da anında cevap veriyoruz. Eğitim bitiminde sizlere vereceğimiz sertifika ile ihracat ve dış ticaret eğitimi aldığınıza dair sertifika sahibi oluyorsunuz.

Eğitimlere buraya tıklayarak ya da ana sayfada bulunan bölümden öğrenmek istediğiniz eğitimi satın alarak 7/24 ulaşabilirsiniz. Eğitimi satın almak konusunda herhangi bir sorunuz varsa bizlere WhatsApp'tan veya iletişim sayfamızda yer alan formu doldurabilirsiniz.

Eğitimlerden herhangi birini satın aldıktan sonra sizlere verilen adımları yerine getirerek rahatlıkla video eğitime ulaşabilirsiniz. Sizlere ait olan giriş bilgileri ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde video eğitimlerimize ulaşabilirsiniz.

Bizlere 7/24 ulaşarak eğitim ve danışmanlıklarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

İhracategitimi.com'un kurucusu ve eğitmeni olan Elif Ünal Pekçetin'e elif@net-for.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm eğitimler Türkçe dilinde anlatılmaktadır.

Bizim en büyük farkımız eğitim veren bir kurum olarak aynı zamanda ithalat ve ihracat yapmamızdır. Bizden alacağınız tüm eğitimler gerçek hayatta karşılaşabileceğiniz pratik bilgilerden oluşmakla birlikte teorik bilgiyi de aktarmaktadır. Ayrıca başarılı kursiyerlerimize verdiğimiz Europasscard kimlik kartı ile tüm Dünya'da geçerli uluslararası sertifika almaya hak kazanmış olacaksınız.

Başarılı kursiyerlerimize Dubai, İstanbul, Amsterdam'da bulunan firmalarımızda staj imkanı sağlanacaktır. Bu vasıtayla, ihracat ithalat yapan aynı zamanda da bunun eğitimini veren bir firmada tecrübe etme imkanı sağlamış olacaksınız.