İhracategitimi.com ISO 9001 akreditasyonuna sahip ana firmamız Netfor tarafından düzenlenmiştir. İhracategitimi.com ve Netfor olarak eğitim sonunda yapacağımız online sınavdan başarılı olan kursiyerlerimiz Europass sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Europass Sertifika Örneği

Europass Nedir?

Europass, Avrupa Birliği sınırları içerisinde hizmet veren bir sertifika dağıtım kuruluşudur. Europass sayesinde uluslararası geçerliliği olan sertifikanızı her an Europass card ile yanınızda taşıyabilir, mobil ya da web sayfasından hızlıca ulaşabilirsiniz. Eğitimlerimiz vasıtasıyla öğrenmiş olduğunuz bilgilerin ve tecrübelerin kanıtını cebinizde taşıyarak, kendinize olan güveninizi arttırma imkanı elde edeceksiniz.

Herhangi bir eğitimi satın aldığınızda siz değerli öğrencilerimize Europass sertifikası sağlayacağız. Europass kartınız posta yolu ile adresinize gönderilecektir. Bu kartın içerisine diplomalarınızı, sertifikalarınızı, özgeçmişinizi yükleyebilir ve Dünya’nın her yerinde iş görüşmelerine rahatlıkla gidebilirsiniz. Bu verdiğimiz eğitimin ne kadar değerli ve yararlı olduğunun bir göstergesi olmakla beraber bizden eğitim alan kişilerinde kariyerine olumlu katkısı olabileceğini söyleyebiliriz.

Dünya’da ve Türkiye’de bulunan en büyük üniversitelerin de tercihi olan Europass sertifikası tarafımızdan olduğu gibi, İstanbul Üniversitesi Sürekli Gelişim Merkezi, Başkent Üniversitesi ve bir çok eğitim kurumu, üniversiteler tarafından da tercih edilmektedir.

Europass Sertifikasının Faydaları

Herhangi bir seminere gittiğinizde konuşmacı olmak istiyorsanız sizden geçmişiniz hakkında kısaca bilgi istenir. Yetkililere sizlere vereceğimiz fiziki kartı gösterdiğiniz taktirde herkes size karşı güven besleyecektir. Elbette Europass kartınız sadece buna katkı sağlamaz. Aşağıda liste halinde sizlere katacağı olumlu yönleri açıkladık;

  • CV’nize ekleyebileceğiniz bir bölümünüz daha olur,
  • Toplum içinde saygınlığınız artar,
  • Eğitim fakültelerinde referans görevi alır,
  • Özgüven kazandırır.

Kimler Europass Fiziki Sertifika Kartı Sahibi Olabilir?

Bizlerden eğitim almış ve başarıyla bitirmiş olan herkes bizden fiziki sertifika sahibi olabilir. Eğitimi satın almadan önce vereceğiniz fatura adresi bilgilerinde yer alan konumunuza sertifikanız gönderilecektir.

Europass Fiziki Sertifika Kartı Kimler İçin?

Genel olarak kariyerlerine güven verici bölümler eklemek isteyen kişiler için diyebiliriz. Bu fiziki sertifika kartı toplum içinde saygınlığını, itibarını, vereceği güvenini ve kişilerin üzerinde bırakacağı olumlu etkilerini arttırmak isteyen herkes içindir.

Europass Fiziki Sertifika Kartının Görünüşü Nasıl Olacak?

Sertifika kartınız yukarıda ki gibi görünecektir. Resim, isim, soyisim, milliyet, ID numarası ve kart numarası size göre düzenlenecektir.

Netfor – İhracategitimi.com olarak Referanslarımız ve Sertifikalarımız